Şirket Profili

 Şirket Profili

 

Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. Sayın Mehmet BÜYÜKPİŞİRİCİ tarafından 1964 yılında kurulmuştur. Redüktör imalatı yanı sıra her tür ve marka elektrik motoru ve elektrik motoru malzeme satışı ile Türk sanayiine hizmet vermektedir. Öztekfen Redüktör Motor San Tic. A.Ş 1998 yılından itibaren 8.200 m2 lik alana sahip fabrikasındaki üretimine uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile devam etmektedir.

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyatlar ile hatasız ve gecikmesiz şekilde karşılamak, mevzuata uymak ve firmamımızın rekabet gücünü artırarak büyüme gelişmesini sürekli kılmak, çalışanlarımız, ürünlerimizin kalitesini ve faaliyetlerimizin etkinliğini artırmak için; ekip ruhu ile sürekli iyileştirme anlayışı içinde çaba harcıyoruz.

 

Kalite ve verimliliği artırmak maliyetleri düşürmek için teknolojik gelişmeleri izler, tedarikçilerimiz ile karşılıklı kazanca dayalı işbirliğine önem veririz. "Çevrenin korunmasındaki sorumlulukllarımızı yerine getirmek topluma karşı sorumluluğumuzdur." anlayışını kalite politikası olarak benimseye Öztekfen Redüktör Motor San Tic. A.Ş RW Tüv firması tarafından ISO9001:2000 Kalite yönetim sistemi belgesi ile ödüllendirilmiştir.

 

Her türlü özel ve standart redüktör çeşitlerimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Öztekfen Redüktör Motor Tic A.Ş aşağıda yer alan tüm ürünleri üretmektedir:

MRA-MRF serisi ayaklı & flanşlı helisel tip redüktörler

ESV-ESM serisi sonsuz redüktörler

KRM Tipi Monoblok gövde konik redüktörler

DRM Tipi monoblok gövde delik milli redüktörler

Q-QM tipi monoblok helisel redüktörler

YRA - YRH tipi exuder yatay - monoblok gövdeli helisel dişli redüktörler

Vibro Motorlar

Ayna mağruti redüktör